Események a kollégiumban

Iskolánk széles képzési kínálattal és sokféle többlettanulási lehetőséggel várja a főként felsőfokú tanulmányokra készülő diákokat. Úgy alakítottuk ki osztálytípusainkat, hogy azok lehetőséget adjanak az egyéni képességek és az érdeklődés szerinti választásra. A tanítványaink optimális személyiségfejlődését szolgáló képzési rendszer folyamatos jobbítására törekszünk.

I. Négy évfolyamos általános kerettanterv alapján működő gimnáziumi képzéseink

3. Természettudományos profilú emelt szintű képzés

II. Négy évfolyamos köznevelési típusú sportiskolai kerettanterv alapján működő gimnáziumi képzés

III. Öt évfolyamos gimnáziumi képzés: Angol nyelvi előkészítő + négyéves gimnáziumi képzés

1. Emelt szintű matematikaoktatás

2. Emelt szintű német nyelvi oktatás

Iskolánk széles képzési kínálattal és sokféle többlettanulási lehetőséggel várja a főként felsőfokú tanulmányokra készülő diákokat. Úgy alakítottuk ki osztálytípusainkat, hogy azok lehetőséget adjanak az égyéni képességek és az érdeklődés szerinti választásra. A tanítványaink optimális személyiségfejlődését szolgáló képzési rendszer folyamatos jobbítására törekszünk.

I. Négy évfolyamos általános kerettanterv alapján működő képzéseink

3. Természettudományos profilú emelt szintű képzés

III. Öt évfolyamos gimnáziumi képzés: angol nyelvi előkészítő + négyéves gimnáziumi képzés

1. Emelt szintű matetatikaoktasás

2. Emelt szintű német nyelvi oktatás

Iskolánk széles képzési kínálattal és sokféle többlettanulási lehetőséggel várja a főként felsőfokú tanulmányokra készülő diákokat. Úgy alakítottuk ki osztálytípusainkat, hogy azok lehetőséget kínáljanak az egyéni képességek és az érdeklődés szerinti választásra. A tanítványaink optimális személyiségfejlődését szolgáló képzési rendszer folyamatos jobbítására törekszünk.

I. Négy évfolyamos általános kerettanterv alapján működő gimnáziumi képzéseink

3. Természettudományos profilú emelt szintű képzés

III. Öt évfolyamos gimnáziumi képzés. Angol nyelvi előkészítő + négyéves gimnáziumi képzés

1. Emelt szintű matematikaoktatás